2014-04-20 maç sonuçları, biten maç sonuçları, 2014-04-20 iddaa sonuçları
2014-04-20 tarihinde oynanmış ve bitmiş maç sonuçlarını alt tarafta görebilirsiniz. Ayrıca tarih seçimi yaparak, seçtiğiniz tarihte oynanan veya oynanacak maçları ve detaylarını inceleyebilirsiniz.
TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
13:30
MS
Rizespor
Konyaspor
1-0
19:00
MS
kırmızı kartBeşiktaş
Fenerbahçe
1-1
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
13:30
MS
Adana Demirspor
Fethiyesporkırmızı kart
1-1
13:30
MS
Boluspor
Tavşanli Linyitspor
1-0
13:30
MS
Samsunspor
Karşıyaka
0-0
13:30
MS
Bucaspor
Orduspor
0-1
13:30
MS
Balıkesirspor
Manisasporkırmızı kart
0-0
13:30
MS
Şanlıurfaspor
Adanaspor
0-0
13:30
MS
kırmızı kartAnkaraspor
Mersin Idman Yurdu
1-0
13:30
MS
1461 Trabzon
Kahramanmaraşspor
1-0
13:30
MS
Gaziantep BB
İstanbul B.S. Bld.Spor
0-0
İngiltereİngiltere - Premier League
14:00
MS
Norwich
Liverpool
0-2
16:05
MS
Hull
Arsenal
0-2
18:10
MS
Everton
Manchester Utd
2-0
İspanyaİspanya - La liga
13:00
MS
Almería
Celta
1-1
18:00
MS
Rayo Vallecano
Betis
2-0
20:00
MS
Sevilla
Granada
1-0
22:00
MS
Barcelona
Athletic Bilbao
0-0
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Nürnberg
Leverkusen
1-1
18:30
MS
Stuttgart
Schalke 04
1-0
FransaFransa - Ligue 1
15:00
MS
Monaco
Nice
1-0
18:00
MS
Bastia
Ajaccio
1-1
18:00
MS
Bordeaux
Guingamp
3-1
18:00
MS
Lorient
Montpellierkırmızı kart
1-1
18:00
MS
Reims
Sochaux
0-1
18:00
MS
Valenciennes
Nantes
0-3
22:00
MS
Marsilya
Lille
0-0
ABDABD - Major League Soccer
01:10
MS
Colorado Rapids
San Jose Earthquakeskırmızı kart
0-0
02:10
MS
Vancouver Whitecaps
Los Angeles Galaxy
0-1
02:40
MS
kırmızı kartColumbus Crew
Dc United
0-1
03:40
MS
Dallas
Toronto FC
1-1
03:40
MS
Kansas City Wizards
Montreal Impact
1-0
04:35
MS
Salt Lake
Portland Timbers
0-0
05:40
MS
kırmızı kartChivas USA
Seattle Sounders
1-1
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:30
MS
Grodig
Rapid Vienna
1-2
BelçikaBelçika - Şampiyonluk Grubu
-
21:00
MS
Lokeren
Zulte-Waregem
1-1
BrezilyaBrezilya - Brasileirao A
00:30
MS
Internacional
Vitoria Bahia
1-0
00:30
MS
Fluminense
Figueirense
2-0
-
03:00
MS
Chapecoense
Coritiba
0-0
-
22:00
MS
Sao Paulo
Botafogo
2-0
-
22:00
MS
Atletico Paranaense
Gremio
1-0
-
22:00
MS
Bahia
Cruzeiro
0-0
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
16:00
MS
Vestsjælland
Odense
0-0
18:00
MS
Aalborg
Randers FC
1-2
HollandaHollanda - Kupa
19:00
MS
Zwolle
Ajax
4-1
İsveçİsveç - Allsvenskan
16:00
MS
Halmstads BK
Helsingborgs IF
1-1
16:00
MS
Kalmar FF
Göteborg
0-0
18:30
MS
Aik Stockholm
Norrköping
0-2
18:30
MS
Mjallby
Hacken
0-3
JaponyaJaponya - J-League
09:00
MS
Niigata
Hiroshima
0-0
ArjantinArjantin - Kapanış Ligi
00:10
MS
Quilmes
Olimpo
0-0
02:30
MS
San Lorenzo
Newell's Old Boys
0-0
22:00
MS
Colon Santa Fe
Belgrano
0-0
23:00
MS
kırmızı kartArgentinos Juniors
Racing Clubkırmızı kart
0-0
23:00
MS
Arsenal de Sarandí
Lanus
0-0
01:00
MS
Club America
Queretaro
0-0
03:00
MS
Santos Laguna
Chiapaskırmızı kart
1-3
03:00
MS
Pachuca
Puebla
0-1
03:00
MS
Monterrey
Veracruzkırmızı kart
2-1
-
04:06
MS
Club Leon
Tigres UANL
1-0
05:00
MS
Atlas
Toluca
0-0
20:00
MS
Pumas UNAM
Guadalajara
0-0
PortekizPortekiz - Liga Sagres
20:00
MS
Benfica
Olhanense
0-0
RusyaRusya - Premiere League
12:30
MS
Rubin Kazan
Spartak Moskova
0-0
15:00
MS
kırmızı kartDinamo Moskova
Krasnodarkırmızı kart
1-0
17:30
MS
kırmızı kartKuban
CSKA Moskova
0-2
RomanyaRomanya - Birinci Lig
14:00
MS
Dinamo Bükreş
Astra Giurgiu
0-0
16:30
MS
Botosani
Pandurii
3-1
19:00
MS
Sageata Navodari
Petrolul Ploiesti
2-3
UkraynaUkrayna - Premier League
14:00
MS
Tavria
Karpaty Lvivkırmızı kart
0-0
15:00
MS
Volyn Lutsk
Zoria Luhansk
0-0
17:00
MS
Metalurh Zaporizhya
Metalist
0-2
17:00
MS
Dinamo Kyiv
Vorskla Poltavakırmızı kart
0-1
19:30
MS
Chernomorets Odessa
Dnjepr
1-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
18:00
MS
Sigma Olomouc
Pribram
0-0
18:00
MS
Teplice
Brno
0-0
20:00
MS
Dukla Prague
Sparta Prag
0-2
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
13:00
MS
Mallorca
Deportivo La Coruña
0-1
18:00
MS
Huelva
Alaves
0-1
18:00
MS
Sporting Gijón
Murcia
0-0
19:00
MS
Tenerife
Numancia
1-0
19:15
MS
Zaragoza
Real Jaen
0-0
22:00
MS
Alcorcón
Sabadell
2-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:30
MS
Aalen
Ingolstadt 04kırmızı kart
0-0
14:30
MS
Paderborn
Greuther Fürth
1-0
14:30
MS
Kaiserslautern
Fsv Frankfurt
3-2
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
03:00
MS
Ceará
Oeste
1-0
03:00
MS
America Natal
Avai
2-1
İsveçİsveç - 2. Lig
17:00
MS
GAIS
Ljungskile
2-1
18:00
MS
Assyriska
Degerfors IF
1-0
19:15
MS
Oster
Sundsvall
0-1
UluslararasıUluslararası - Afrika Uluslar Kupası - 1. Tur Elemeleri
-
14:15
MS
Mauritius
Moritanya
0-1
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
14:30
MS
Anadolu Selçukluspor
Kartalspor
0-0
14:30
MS
Dardanelspor
Giresunspor
0-1
14:30
MS
Gaziosmanpasa
Gümüşhanespor
0-0
14:30
MS
Göztepe
Kırklarelispor
0-0
14:30
MS
İnegölspor
Sarıyer
1-0
14:30
MS
Hatayspor
Çankırıspor
0-0
14:30
MS
Pendikspor
Aydınspor 1923
1-0
14:30
MS
Tarsus Idman Yurdu
Y.Malatyaspor
0-0
14:30
MS
Turgutluspor
Tokatspor
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
-
14:30
MS
Altay
İskenderun D.C
0-0
-
14:30
MS
Ankaragücü
Bozüyükspor
2-0
-
14:30
MS
Bandırmaspor
Altınordu
0-2
-
14:30
MS
Diyarbakır Diskispor
Tepecikspor
0-0
-
14:30
MS
Güngorenspor
Alanyaspor
0-1
-
14:30
MS
Eyüpspor
Ofspor
0-0
-
14:30
MS
Körfez Futbol
Bayrampasa
1-0
-
14:30
MS
Nazilli Bld.
Pazarspor
0-0
-
14:30
MS
Buğsaşspor
Kızılcahamamspor
1-2
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
14:30
MS
Adliyespor
Tekirova Bld.
1-0
-
14:30
MS
Adıyamanspor
Payas Bld.
1-0
-
14:30
MS
Ankara Demirspor
Yeşil Bursa
0-0
-
14:30
MS
Beylerbeyi
Silivrispor
0-2
-
14:30
MS
K.Maras Bld.Spor
Fatih Karagümrük
0-1
-
14:30
MS
Kızılcabölükspor
Derince Bld.
0-0
-
14:30
MS
Sivas Dört EB
Trabzon Kanuni
1-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
14:30
MS
Çıksalınspor
Çorum Bld.Spor
1-1
14:30
MS
Darıca G.Birligi
Batman Petrolspor
1-0
14:30
MS
Elazig Bld.
Bursa Nilüferspor
0-0
14:30
MS
Erzurum Bsb.Spor
Balcova Bld.
0-0
14:30
MS
Manavgat Evrensekispor
Sandikli Bld.
0-1
14:30
MS
Maltepespor
Y.Aksarayspor
0-1
14:30
MS
Orhangazispor
Hacettepe
1-1
14:30
MS
Sakaryaspor
Sancaktepe Bld.
2-1
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
14:30
MS
Arsinspor
Kayseri Sekerspor
1-0
-
14:30
MS
1930 Bafraspor
Ayvalikgücü Bld.
1-2
-
14:30
MS
Erzincan Refahiyespor
Bld. Vanspor
1-0
-
14:30
MS
Gölcükspor
Kocaelispor
0-1
-
14:30
MS
İstanbulspor
Keçiörengücü
1-0
-
14:30
MS
Menemen Bld.
Yeni Diyarbakirspor
1-0
-
14:30
MS
Y.Yozgatspor
Denizli Bld.Spor
1-0
-
14:30
MS
Çamlıdere Şekerspor
Anadolu Üsküdar
0-1
-
14:30
MS
Kırıkhanspor
Tuzlaspor
0-1
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
15:00
MS
Preussen Münster
Saarbrucken
0-0
MacaristanMacaristan - Liga NB1
17:30
MS
Kispest Honved
Ferencváros
0-2
19:30
MS
Mezokövesdi Zsóry
Diosgyori
0-0
RusyaRusya - 1. Lig
-
07:00
MS
SKA-Energia
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
0-0
-
11:00
MS
FC Enisey
Alania
0-0
-
11:00
MS
Arsenal Tula
Salyut-Energia
0-0
-
12:00
MS
Gazovik
Angusht
4-0
-
14:00
MS
Torpedo Moskva
Rotor
0-0
-
15:00
MS
Petrotrest
Baltika
1-0
-
16:00
MS
Shinik
FC Ufa
0-0
-
17:30
MS
Spartak Nalchik
FC Khimik Dzerzhinsk
0-0

20 Nisan 2014 Pazar maç sonuçları, 20 Nisan 2014 Pazar oynanan maçlar, 20 Nisan 2014 Pazar iddaa bülteni, 2014-04-20 biten maç sonuçları ve 2014-04-20 iddaa maç listesi ile canlı skorları üstte görebilirsiniz.