06.04.2013 iddaa programı, 06.04.2013 iddaa listesi, 06.04.2013 maç sonuçları, 06.04.2013 iddaa sonuçları
06.04.2013 iddaa programı, 06.04.2013 maç sonuçları, 06.04.2013 iddaa sonuçları ve 06.04.2013 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

06.04.2013 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
-
13:30
MS
İstanbul B.S. Bld.Spor
Karabükspor
2-1
-
16:00
MS
Kayserispor
S.B. Elazığspor
2-1
-
19:00
MS
Galatasaray
Mersin Idman Yurdu
0-1
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
14:00
MS
Ankaragücü
Göztepe
2-0
-
14:00
MS
Karşıyaka
Rizespor
0-0
-
19:00
MS
Manisaspor
Boluspor
0-0
İngiltereİngiltere - Premier League
-
14:45
MS
Reading
Southampton
0-1
-
17:00
MS
Norwich
Swansea
1-1
-
17:00
MS
Stoke
Aston Villa
0-1
-
17:00
MS
West Bromwich
Arsenal
0-1
İspanyaİspanya - La liga
-
17:00
MS
Sociedad
Malaga
3-1
-
19:00
MS
Real Madrid
Levante
2-1
-
21:00
MS
Deportivo La Coruña
Zaragoza
2-2
-
23:00
MS
Barcelona
Mallorca
4-0
İtalyaİtalya - Serie A
-
19:00
MS
Juventus
Pescara
0-0
-
21:45
MS
Bologna
Torino
0-1
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
-
16:30
MS
Dortmund
Augsburg
1-2
-
16:30
MS
M. Gladbach
Greuther Fürthkırmızı kart
0-0
-
16:30
MS
Leverkusen
Wolfsburg
1-0
-
16:30
MS
Werder Bremen
Schalke 04
0-0
-
16:30
MS
Eintracht Frankfurt
Bayern Münih
0-0
-
19:30
MS
Hamburger SV
Freiburg
0-0
FransaFransa - Ligue 1
-
18:00
MS
Rennes
Paris SG
0-0
-
21:00
MS
Toulouse
Nice
2-2
-
21:00
MS
Sochaux
Ajaccio
0-0
-
21:00
MS
Montpellier
Valenciennes
1-1
-
21:00
MS
Bastia
Brest
1-0
-
21:00
MS
Nancy
Troyes
0-0
ABDABD - Major League Soccer
-
03:30
MS
Kansas City Wizards
Dc United
0-0
-
23:10
MS
Toronto FC
Dallas
0-1
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
-
17:00
MS
kırmızı kartWacker Innsbruck
Rapid Vienna
0-0
-
19:30
MS
kırmızı kartRied
Admira/Wacker
2-0
-
19:30
MS
Austria Vienna
Wolfsberger
0-2
-
19:30
MS
Wiener Neustadt
Mattersburgkırmızı kart
0-0
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
-
18:00
MS
Sonderjyske
Midtjylland
0-1
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
-
19:45
MS
Vitesse
Breda
1-0
-
20:45
MS
Zwolle
Waalwijk
1-1
-
20:45
MS
Twente
Roda
1-0
-
21:45
MS
Willem II
Psv Eindhoven
0-1
İskoçyaİskoçya - Premier League
-
14:00
MS
Hearts
Ross County
0-1
-
17:00
MS
Celtic
Hibernian
1-0
-
17:00
MS
Dundee United
Aberdeen
0-0
-
17:00
MS
Motherwell
St Mirren
1-1
-
17:00
MS
Kilmarnock
Dundee FC
0-1
İsviçreİsviçre - Süper Lig
-
20:45
MS
Sion
Luzern
1-0
-
20:45
MS
Zurich
Grasshoppers
1-2
PortekizPortekiz - Liga Sagres
-
22:30
MS
Sporting Lisbon
Moreirense
1-0
YunanistanYunanistan - Süper Lig
-
17:15
MS
Kerkyra
Levadiakos
1-1
-
17:15
MS
Paok
Veria
1-0
-
19:30
MS
Atromitos
Aris
0-0
RomanyaRomanya - Birinci Lig
-
19:30
MS
Pandurii
Petrolul Ploiesti
0-2
-
21:30
MS
CFR Cluj
Dinamo Bükreş
0-0
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
14:30
MS
kırmızı kartJagellonia
Pogonkırmızı kart
1-0
-
16:45
MS
Slask Wroclaw
Gornik Zabrze
0-1
-
19:00
MS
Legia Warsaw
Zaglebie Lubin
1-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
-
17:30
MS
Sigma Olomouc
Sparta Prag
0-1
-
18:00
MS
Banik Ostrava
Slovan Liberec
0-1
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
19:00
MS
Ponferradina
Las Palmas
0-0
-
19:00
MS
Barcelona B
Mirandes
0-0
-
21:00
MS
Elche
Lugo
0-0
-
22:00
MS
Alcorcón
Santander
0-1
İtalyaİtalya - Serie B
-
16:00
MS
Spezia
Grosseto
0-0
-
16:00
MS
Verona
Ternanakırmızı kart
0-0
-
16:00
MS
kırmızı kartEmpoli
Crotone
0-0
-
16:00
MS
Modena
Pro Vercelli
0-0
-
16:00
MS
Novara
Sassuolo
2-2
-
16:00
MS
Brescia
Cesena
0-1
-
16:00
MS
kırmızı kartVirtus Lanciano
Juve Stabiakırmızı kart
0-1
-
16:00
MS
Livorno
Ascoli
2-0
-
16:00
MS
Vicenza
Cittadella
0-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
-
14:00
MS
Dynamo Dresden
St Pauli
0-0
-
14:00
MS
Regensburg
Fsv Frankfurt
0-0
FransaFransa - Ligue 2
-
15:00
MS
Guingamp
Clermont
0-0
İskoçyaİskoçya - Championship League
-
17:00
MS
Falkirk
Cowdenbeath
0-0
-
17:00
MS
Dunfermline
Hamilton
1-1
-
17:00
MS
Dumbarton
Livingston
0-1
-
17:00
MS
Morton
Airdrie United
2-0
İngiltereİngiltere - Championship
-
17:00
MS
Huddersfield
Peterborough
1-0
-
17:00
MS
Nottingham Forest
Blackpoolkırmızı kart
0-1
-
17:00
MS
Derby
Ipswich
0-0
-
17:00
MS
Charlton
Leeds
0-0
-
17:00
MS
Brighton
Leicester
0-0
-
17:00
MS
Hull
Middlesbrough
0-0
-
17:00
MS
Crystal Palace
Barnsley
0-0
-
17:00
MS
Sheffield W
Blackburn
2-1
-
17:00
MS
Burnley
Bristol City
0-1
-
17:00
MS
Bolton
Wolverhampton
2-0
-
17:00
MS
Birmingham
Millwall
0-0
-
19:20
MS
Watford
Cardiff
0-0
İngiltereİngiltere - Lig 1
-
17:00
MS
Mk Dons
Crawley Town
0-0
-
17:00
MS
Portsmouth
Stevenage
0-0
-
17:00
MS
Doncaster
Tranmere
0-0
-
17:00
MS
Yeovil
Shrewsbury
2-1
-
17:00
MS
Preston
Scunthorpe
1-0
-
17:00
MS
Oldham
Carlisle
0-2
-
17:00
MS
Walsall
Sheffield Utd
1-0
-
17:00
MS
Colchester
Leyton Orient
2-1
-
17:00
MS
Bournemouth
Notts Countykırmızı kart
2-1
-
17:00
MS
Hartlepool
Burykırmızı kart
1-0
-
17:00
MS
Coventry
Brentford
1-0
İskoçyaİskoçya - 1. Lig
-
17:00
MS
Forfar Athletic
East Fife
1-1
-
17:00
MS
Ayr Utd
Alloa Athletic
0-1
-
17:00
MS
Arbroath
Albion Rovers
0-0
-
17:00
MS
Stranraer
Brechin City
1-2
İngiltereİngiltere - Lig 2
-
17:00
MS
Gillingham
Torquay
0-0
-
17:00
MS
Plymouth
Cheltenham
1-0
-
17:00
MS
York
Accrington Stanley
1-0
-
17:00
MS
Barnet
Chesterfield
0-0
-
17:00
MS
Bristol Rovers
Afc Wimbledon
0-0
-
17:00
MS
Exeter
Dagenham and Redbridge
0-1
-
17:00
MS
kırmızı kartFleetwood
Rochdale
0-1
-
17:00
MS
Oxford Utd
Wycombe
0-1
-
17:00
MS
Bradford
Northampton
1-0
-
17:00
MS
Morecambe
Rotherhamkırmızı kart
0-0
İngiltereİngiltere - The Conference
-
17:00
MS
AFC Telford
Dartford
0-1
-
17:00
MS
Alfreton Town
Stockport
1-1
-
17:00
MS
Barrow
Mansfield
0-2
-
17:00
MS
Ebbsfleet United
Nuneaton
1-0
-
17:00
MS
Gateshead
Luton
3-1
-
17:00
MS
Grimsby
Southport
1-2
-
17:00
MS
Hyde
Braintree Town
0-2
-
17:00
MS
Kidderminster
Lincoln
1-0
-
17:00
MS
Macclesfield
Hereford
0-1
-
17:00
MS
Tamworth
Forest Green
2-0
-
17:00
MS
Woking
Wrexham
0-0
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
-
15:00
MS
Hallescher FC
Burghausen
0-0
-
15:00
MS
Wehen Wiesbaden
Osnabruck
1-1
-
15:00
MS
Heidenheim
Stuttgart Am.
0-0
-
15:00
MS
Stuttgarter Kickers
Erfurt
0-0
-
15:00
MS
Unterhaching
Karlsruhe
1-0
-
15:00
MS
SV Babelsberg 03
Kickers Offenbach
0-0
-
15:00
MS
Preussen Münster
Saarbrucken
1-0
-
15:00
MS
Chemnitzer FC
Dortmund Am.
0-0
-
15:00
MS
Hansa Rostock
Arminia Bielefeld
0-0
İskoçyaİskoçya - 2. Lig
-
17:00
MS
Annan Athletic
Elgin City
0-0
-
17:00
MS
Clyde
Berwick Rangers
1-0
-
17:00
MS
Montrose
Stirling Albion
1-1
-
17:00
MS
Peterhead
East Stirling
5-0

06.04.2013 iddaa listesi, 06.04.2013 iddaa bülteni, 06.04.2013 maç skorları, 06.04.2013 iddaa oranları, 06.04.2013 maç programı ve 06.04.2013 iddaa programı
MAÇ SONUÇLARI