24.08.2013 iddaa programı, 24.08.2013 maç sonuçları, 24.08.2013 iddaa sonuçları ve 24.08.2013 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

24.08.2013 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
20:00
MS
Kasımpaşa
Kayserispor
2-0
21:45
MS
Fenerbahçe
Eskişehirspor
0-0
21:45
MS
kırmızı kartGaziantepspor
Antalyaspor
0-0
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
-
17:00
MS
Kahramanmaraşspor
Osmanlıspor
0-1
-
20:00
MS
İstanbul BFK
Bucaspor
1-0
-
20:00
MS
Karşıyaka
Adanasporkırmızı kart
1-0
İngiltereİngiltere - Premier League
-
14:45
MS
Fulham
Arsenal
0-2
-
17:00
MS
Everton
West Bromwich
0-0
-
17:00
MS
kırmızı kartHull
Norwich
1-0
-
17:00
MS
Newcastle
West Ham
0-0
-
17:00
MS
Southampton
Sunderland
0-1
-
17:00
MS
Stoke
Crystal Palace
0-1
-
19:30
MS
Aston Villa
Liverpool
0-1
İspanyaİspanya - La liga
-
20:00
MS
Elche
Sociedad
1-0
-
22:00
MS
Espanyol
Valencia
1-1
-
00:00
MS
Villarreal
Valladolid
1-1
İtalyaİtalya - Serie A
-
19:00
MS
Verona
Ac Milan
1-1
-
21:45
MS
kırmızı kartSampdoria
Juventus
0-0
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
-
16:30
MS
Bayern Mün.
Nürnberg
0-0
-
16:30
MS
Leverkusen
M. Gladbach
2-0
-
16:30
MS
kırmızı kartHannover 96
Schalke 04kırmızı kart
2-0
-
16:30
MS
kırmızı kartHoffenheim
Freiburgkırmızı kart
2-2
-
16:30
MS
Mainz
Wolfsburgkırmızı kart
0-0
-
19:30
MS
Hertha Berlin
Hamburger SV
0-0
FransaFransa - Ligue 1
-
18:00
MS
Valenciennes
Marsilya
0-0
-
21:00
MS
Montpellier
Sochauxkırmızı kart
1-1
-
21:00
MS
Lyon
Reims
0-0
-
21:00
MS
Guingamp
Lorient
1-0
-
21:00
MS
Evian Thonon Gaillard
Rennes
0-2
-
21:00
MS
Bordeaux
Bastia
1-0
ABDABD - Major League Soccer
-
03:45
MS
Chicago Fire
Kansas City Wizards
1-0
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
-
17:30
MS
kırmızı kartRied
Sturm Graz
2-0
-
20:00
MS
kırmızı kartWiener Neustadt
Wacker Innsbruckkırmızı kart
1-0
-
20:00
MS
Wolfsberger
Austria Vienna
0-1
BelçikaBelçika - Jupiler Lig
-
21:00
MS
Oh Leuven
Lokeren
0-0
-
21:00
MS
Kortrijk
Mechelen
0-1
-
21:00
MS
Lierse
Waasland Beveren
0-0
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
-
19:45
MS
Nijmegen
Waalwijk
2-0
-
20:45
MS
Heracles Almelo
Psv Eindhoven
1-0
-
20:45
MS
Den Haag
Roda
0-2
-
21:45
MS
Zwolle
Cambuur
0-0
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
-
20:00
MS
Slaven Belupo
Dinamo Zagreb
1-2
-
22:00
MS
Istra 1961
Hajduk
1-0
İskoçyaİskoçya - Premier League
-
17:00
MS
Ross County
St Mirren
2-0
-
17:00
MS
Motherwell
Partick Thistle
1-0
-
17:00
MS
Kilmarnock
Hibernian
1-0
-
17:00
MS
Hearts
Aberdeen
1-0
-
17:00
MS
Dundee United
St Johnstone
3-0
-
17:00
MS
Celtic
Inverness CT
1-2
İsviçreİsviçre - Süper Lig
-
20:45
MS
Luzern
Basel
0-1
-
20:45
MS
Lausanne
Aarau
0-1
PortekizPortekiz - Liga Sagres
-
20:00
MS
Olhanense
Pacos Ferreira
1-0
-
22:15
MS
Academica
Sporting Lisbon
0-2
RusyaRusya - Premiere League
-
12:30
MS
Dinamo Moskova
Zenit St.Petersburg
0-0
-
15:00
MS
Tom Tomsk
CSKA Moskova
1-0
-
17:30
MS
Volga
Terek
0-0
-
20:00
MS
Anzhi
Krasnodar
1-0
YunanistanYunanistan - Süper Lig
-
19:15
MS
Veria
Ofi
0-0
-
19:15
MS
Panetolikos
Paok
2-0
-
21:30
MS
Panionios
Panathinaikos
1-0
RomanyaRomanya - Birinci Lig
-
19:00
MS
Ceahlaul Piatra Neamt
Otelul Galati
0-0
-
21:30
MS
Gaz Metan Medias
Steaua Bükreş
2-0
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
-
16:30
MS
Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko
1-0
-
19:00
MS
Jagellonia
Pogon
0-2
-
21:30
MS
Legia Warsaw
Lechia Gdansk
0-1
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
-
17:00
MS
Znojmo
Slavia Prag
0-1
-
21:15
MS
Slovacko
Viktoria Plzen
0-1
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
-
20:00
MS
Zaragoza
Mirandes
0-0
-
20:00
MS
Deportivo La Coruña
Cordoba
0-0
-
20:00
MS
Alaves
Las Palmas
0-1
-
20:00
MS
Eibar
Girona
0-0
-
22:00
MS
Barcelona B
Lugo
1-1
-
22:00
MS
Real Madrid Castilla
Alcorcón
0-1
İtalyaİtalya - Serie B
-
21:30
MS
Avellino
Novara
1-0
-
21:30
MS
Empoli
Latina
3-0
-
21:30
MS
Modena
Palermo
0-1
-
21:30
MS
Padova
Trapani
0-0
-
21:30
MS
Pescara
Juve Stabia
2-0
-
21:30
MS
Siena
Crotone
3-0
-
21:30
MS
Spezia
Cittadella
0-0
-
21:30
MS
Ternana
Carpi
1-0
-
21:30
MS
Brescia
Virtus Lanciano
1-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
-
14:00
MS
Greuther Fürth
Köln
0-0
-
14:00
MS
Aalen
Kaiserslauternkırmızı kart
1-0
FransaFransa - Ligue 2
-
15:00
MS
Dinamo Brest
Dijon
0-0
-
16:30
MS
Laval
Lens
0-0
HollandaHollanda - Jupiler Lig
-
17:30
MS
De Graafschap
Jong PSVkırmızı kart
1-0
-
19:45
MS
Almere City
Achilles '29
0-1
İskoçyaİskoçya - Championship League
-
17:00
MS
Hamilton
Queen of the South
1-0
-
17:00
MS
Livingston
Falkirk
0-2
-
17:00
MS
Raith Rovers
Dundee FC
0-0
-
17:00
MS
Alloa Athletic
Cowdenbeath
0-0
-
17:00
MS
Dumbarton
Morton
2-1
İngiltereİngiltere - Championship
-
14:15
MS
Bolton
Qpr
0-0
-
17:00
MS
Blackburn
Barnsleykırmızı kart
4-1
-
17:00
MS
Blackpool
Reading
0-0
-
17:00
MS
Brighton
Burnleykırmızı kart
1-0
-
17:00
MS
Huddersfield
Bournemouth
3-0
-
17:00
MS
Ipswich
Leeds
1-1
-
17:00
MS
Leicester
Birmingham
0-1
-
17:00
MS
Sheffield W
Millwall
2-1
-
17:00
MS
Yeovil
Derby
0-2
İngiltereİngiltere - Lig 1
-
17:00
MS
Bradford
Sheffield Utd
1-0
-
17:00
MS
Brentford
Walsall
1-0
-
17:00
MS
Leyton Orient
Crewe
2-0
-
17:00
MS
Mk Dons
Bristol City
0-1
-
17:00
MS
Notts County
Stevenage
0-0
-
17:00
MS
Oldham
Port Vale
1-1
-
17:00
MS
kırmızı kartRotherham
Shrewsbury
0-1
-
17:00
MS
Swindon
Gillingham
1-1
-
17:00
MS
kırmızı kartTranmere
Peterborough
0-3
İskoçyaİskoçya - 1. Lig
-
17:00
MS
Stranraer
Ayr Utd
1-1
-
17:00
MS
Stenhousemuir
Dunfermline
2-0
-
17:00
MS
East Fife
Arbroath
2-1
-
17:00
MS
Brechin City
Forfar Athletic
1-0
İngiltereİngiltere - Lig 2
-
17:00
MS
Accrington Stanley
Cheltenham
0-0
-
17:00
MS
Afc Wimbledon
Scunthorpe
0-2
-
17:00
MS
Bristol Rovers
York
2-1
-
17:00
MS
Burton Albion
Bury
0-2
-
17:00
MS
Chesterfield
Southend
0-0
-
17:00
MS
Dagenham and Redbridge
Newport County
0-1
-
17:00
MS
Hartlepool
Fleetwood
0-1
-
17:00
MS
Mansfield
Portsmouth
1-2
-
17:00
MS
Morecambe
Exeter
0-0
-
17:00
MS
Northampton
Torquay
1-0
-
17:00
MS
Oxford Utd
Wycombe
0-1
-
17:00
MS
Plymouth
Rochdale
1-0
İngiltereİngiltere - The Conference
-
17:00
MS
Barnet
Nuneaton
1-1
-
17:00
MS
Cambridge
Lincoln
1-0
-
17:00
MS
Dartford
Braintree Town
0-0
-
17:00
MS
Forest Green
Luton
0-0
-
17:00
MS
Grimsby
Alfreton Town
2-0
-
17:00
MS
Hereford
Tamworth
0-0
-
17:00
MS
Kidderminster
Chester
2-1
-
17:00
MS
Macclesfield
Halifax Town
1-2
-
17:00
MS
Salisbury
Aldershot
0-0
-
17:00
MS
Southport
Gateshead
2-0
-
17:00
MS
Woking
Welling United
1-3
-
17:00
MS
Wrexham
Hyde
2-1
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
-
15:00
MS
Duisburg
Chemnitzer FC
1-1
-
15:00
MS
Hallescher FC
Elversberg
0-0
-
15:00
MS
Saarbrucken
Osnabruck
0-0
-
15:00
MS
Hansa Rostock
Unterhaching
0-1
-
15:00
MS
Darmstadt 98
Heidenheim
0-0
-
15:00
MS
Dortmund Am.
Regensburg
0-0
-
15:00
MS
RB Leipzig
Erfurt
1-0
-
15:00
MS
Burghausen
Wehen Wiesbaden
1-1
-
15:00
MS
Preussen Münster
Holstein Kiel
0-3
İskoçyaİskoçya - 2. Lig
-
17:00
MS
Stirling Albion
East Stirling
0-2
-
17:00
MS
Peterhead
Elgin City
0-1
-
17:00
MS
Montrose
Berwick Rangers
0-0
-
17:00
MS
Clyde
Queen's Park
0-0
-
17:00
MS
Annan Athletic
Albion Rovers
0-0
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
17:30
MS
Lombard Pápa
Diosgyori
0-0
-
20:00
MS
Puskás AFC
Kaposvar
0-0
-
20:00
MS
Mtk
Pecs
0-0
-
22:00
MS
Ujpest
Mezokövesdi Zsóry
2-1

24.08.2013 iddaa listesi, 24.08.2013 iddaa bülteni, 24.08.2013 maç skorları, 24.08.2013 iddaa oranları, 24.08.2013 maç programı ve 24.08.2013 iddaa programı