22.11.2013 iddaa programı, 22.11.2013 maç sonuçları, 22.11.2013 iddaa sonuçları ve 22.11.2013 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

22.11.2013 tarihli maçlar ve maç sonuçları

İspanyaİspanya - La liga
22:00
MS
Valladolid
Osasuna
0-0
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
21:30
MS
Stuttgart
M. Gladbach
0-1
FransaFransa - Ligue 1
21:30
MS
Ajaccio
Marsilya
1-2
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
19:30
MS
kırmızı kartSonderjyske
Esbjergkırmızı kart
1-0
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
19:00
MS
Slaven Belupo
Zadar
0-0
RusyaRusya - Premiere League
17:00
MS
Zenit St.Petersburg
Rostov
0-2
RomanyaRomanya - Birinci Lig
18:30
MS
Concordia Chiajna
Sageata Navodari
0-0
19:00
MS
Ceahlaul Piatra Neamt
Poli Timisoara
0-0
21:00
MS
Otelul Galati
Fc Vaslui
0-1
UkraynaUkrayna - Premier League
19:00
MS
Metalurh Zaporizhya
Zoria Luhanskkırmızı kart
0-0
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
19:00
MS
kırmızı kartZaglebie Lubin
Piast Gliwicekırmızı kart
0-1
21:30
MS
Wisla Krakow
Korona Kielce
0-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
21:15
MS
Brno
Viktoria Plzen
1-1
UluslararasıUluslararası - Güney Amerika Kupası - Yarı Final
02:15
MS
kırmızı kartLibertad
Lanuskırmızı kart
0-0
İtalyaİtalya - Serie B
21:30
MS
Novara
Pescara
0-0
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
19:30
MS
Cottbus
Fsv Frankfurt
0-1
19:30
MS
Sandhausen
Paderborn
1-1
19:30
MS
kırmızı kartArminia Bielefeld
Bochum
0-1
FransaFransa - Ligue 2
21:00
MS
Istres
Nimes
3-1
21:00
MS
Laval
Arles
1-0
21:00
MS
Tours
Le Havre
1-1
21:00
MS
Dijon
Nancy
0-0
21:00
MS
Creteil
Troyes
0-0
21:00
MS
CA Bastia
Metz
0-0
21:00
MS
Brest
Chamois Niort
0-1
21:00
MS
Angers
Clermont
0-2
AvusturyaAvusturya - Erste Liga
19:30
MS
St Polten
Hartberg
1-0
19:30
MS
Mattersburg
Austria Lustenau
1-2
19:30
MS
Altach
Parndorf
3-1
19:30
MS
First Vienna FC 1894
SV Horn
1-1
21:30
MS
Kapfenberg
Liefering
0-0
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
23:30
MS
Figueirense
Asa
1-0
HollandaHollanda - Jupiler Lig
21:00
MS
Sparta Rotterdam
Helmond Sportkırmızı kart
1-1
21:00
MS
kırmızı kartVolendam
Emmenkırmızı kart
0-1
21:00
MS
Willem II
Jong FC Twente
1-0
21:00
MS
Maastricht
De Graafschap
0-1
21:00
MS
Achilles '29
Excelsior
0-0
21:00
MS
Fc Eindhoven
Oss
1-0
21:00
MS
Den Bosch
Jong Ajaxkırmızı kart
1-1
21:00
MS
Vvv Venlo
Telstar
1-0
21:00
MS
Fortuna Sittard
Dordrecht
0-1
21:00
MS
Jong PSV
Almere City
2-1
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
13:30
MS
Gaziosmanpasa
Sarıyer
2-1
İngiltereİngiltere - Championship
21:45
MS
kırmızı kartDoncaster
Yeovil
1-1
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
20:00
MS
Erfurt
Darmstadt 98
0-0
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
20:00
MS
Puskás AFC
Kecskemeti
1-0

22.11.2013 iddaa listesi, 22.11.2013 iddaa bülteni, 22.11.2013 maç skorları, 22.11.2013 iddaa oranları, 22.11.2013 maç programı ve 22.11.2013 iddaa programı