08.12.2013 iddaa programı, 08.12.2013 iddaa listesi, 08.12.2013 maç sonuçları, 08.12.2013 iddaa sonuçları
08.12.2013 iddaa programı, 08.12.2013 maç sonuçları, 08.12.2013 iddaa sonuçları ve 08.12.2013 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

08.12.2013 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
13:30
MS
Akhisar Belediye
Konyaspor
0-1
16:00
MS
Karabükspor
Kayserisporkırmızı kart
1-0
16:00
MS
Bursaspor
Gençlerbirliği
0-0
19:00
MS
Gaziantepspor
Trabzonspor
2-0
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
13:30
MS
1461 Trabzon
Manisaspor
0-1
13:30
MS
Balıkesirspor
Karşıyaka
0-1
16:30
MS
Denizlispor
Fethiyespor
0-0
19:00
MS
Adana D.spor
Tavşanli Linyitspor
1-0
19:00
MS
kırmızı kartBoluspor
İstanbul BFK
0-1
İngiltereİngiltere - Premier League
15:30
MS
Fulham
Aston Villa
2-0
18:00
MS
Arsenal
Everton
0-0
İspanyaİspanya - Kral Kupası
13:00
MS
Alcorcón
Granada
0-1
18:00
MS
kırmızı kartLas Palmas
Almeríakırmızı kart
0-3
18:00
MS
Tarragona
Valenciakırmızı kart
0-0
20:00
MS
Real Jaen
Espanyol
0-1
22:00
MS
kırmızı kartMalaga
Osasunakırmızı kart
2-0
İtalyaİtalya - Serie A
13:30
MS
kırmızı kartRoma
Fiorentina
1-1
16:00
MS
Cagliari
Genoakırmızı kart
0-1
16:00
MS
Verona
Atalantakırmızı kart
0-1
16:00
MS
Sampdoria
Catania
0-0
16:00
MS
Sassuolo
Chievo
0-0
16:00
MS
Torino
Lazio
1-0
21:45
MS
İnter
Parma
1-2
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Freiburg
Wolfsburg
0-2
18:30
MS
kırmızı kartBraunschweig
Hertha Berlin
0-1
FransaFransa - Ligue 1
15:00
MS
kırmızı kartBordeaux
Lille
1-0
18:00
MS
kırmızı kartToulouse
Montpellierkırmızı kart
0-1
18:00
MS
kırmızı kartBastia
Lyon
1-0
22:00
MS
Monaco
Ajacciokırmızı kart
0-0
ArjantinArjantin - Açılış Ligi
00:30
MS
Rafaela
Arsenal Sarandi
0-0
22:00
MS
kırmızı kartEstudiantes de La Plata
Tigre
0-1
23:15
MS
Boca Juniors
Gimnasia La Plata
0-1
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:30
MS
Wolfsberger
Rapid Vienna
0-0
BelçikaBelçika - Jupiler Lig
15:30
MS
kırmızı kartOh Leuven
Standardkırmızı kart
0-0
19:00
MS
Genk
Lokerenkırmızı kart
0-2
BrezilyaBrezilya - Brasileirao A
21:00
MS
Atletico Paranaense
Vasco da Gama
2-1
21:00
MS
Portuguesa SP
Gremio
0-0
21:00
MS
Botafogo
Criciúmakırmızı kart
1-0
21:00
MS
Sao Paulo
Coritiba
0-1
21:00
MS
Internacional
Ponte Preta
0-0
21:00
MS
kırmızı kartGoias
Santos
0-2
21:00
MS
Bahia
Fluminense
1-0
21:00
MS
Atletico Mineiro
Vitoria Bahia
1-2
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
15:00
MS
Randers FC
Esbjerg
0-0
17:30
MS
kırmızı kartMidtjylland
Aarhus
3-0
20:00
MS
Sonderjyske
Brondby
1-1
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
13:30
MS
Heerenveen
Feyenoord
1-2
15:30
MS
Go Ahead Eagles
Zwolle
2-0
15:30
MS
Gröningen
Den Haag
0-1
17:30
MS
Roda
Heracles Almelo
1-1
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
16:00
MS
Dinamo Zagreb
Osijek
2-1
20:00
MS
Rijeka
Istra 1961
2-2
İsviçreİsviçre - Süper Lig
14:45
MS
Luzern
Aarau
0-0
14:45
MS
St Gallen
Sion
0-0
17:00
MS
Thun
Young Boyskırmızı kart
1-0
PortekizPortekiz - Liga Sagres
18:00
MS
kırmızı kartOlhanense
Rio Ave
0-0
18:00
MS
Maritimo
Nacionalkırmızı kart
1-1
19:45
MS
kırmızı kartGil Vicente
Sporting Lisbon
0-1
RusyaRusya - Premiere League
11:30
MS
Rostov
Spartak Moskova
0-0
14:00
MS
Dinamo Moskova
Amkar
0-0
14:30
MS
Terek
Tom Tomskkırmızı kart
1-0
YunanistanYunanistan - Süper Lig
15:00
MS
Paok
Apollon Smyrnis
0-0
17:15
MS
Xanthi
Veria
1-0
17:15
MS
Panthrakikos
Pas Giannina
1-0
17:15
MS
Atromitos
Ofi
2-0
19:30
MS
Kalloni AEL
Panathinaikos
0-2
RomanyaRomanya - Birinci Lig
18:30
MS
Pandurii
Universitatea Cluj
0-0
19:00
MS
Ceahlaul Piatra Neamt
Viitorul Constanta
0-0
21:00
MS
Otelul Galati
Steaua Bükreş
0-1
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
16:30
MS
Podbeskidzie Bielsko
Zawisza Bydgoszcz
0-0
19:00
MS
Lechia Gdansk
Legia Warsawkırmızı kart
1-0
İngiltereİngiltere - FA Cup
14:00
MS
Cambridge
Sheffield Utd
0-1
16:00
MS
Tamworth
Bristol City
0-1
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
18:00
MS
Mallorca
Numancia
0-0
18:00
MS
Mirandes
Murcia
0-1
19:15
MS
Zaragoza
Cordoba
1-0
22:00
MS
Ponferradina
Eibar
1-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:30
MS
Cottbus
Ingolstadt 04
1-1
14:30
MS
Aalen
Paderborn
2-2
14:30
MS
Sandhausen
Greuther Fürth
1-1
HollandaHollanda - Jupiler Lig
15:30
MS
kırmızı kartSparta Rotterdam
Excelsior
1-0
15:30
MS
Achilles '29
Oss
1-1
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
13:30
MS
Anadolu Selçukluspor
Giresunspor
0-1
13:30
MS
Dardanelspor
Sarıyer
0-0
13:30
MS
Gaziosmanpasa
Tokatspor
0-0
13:30
MS
Çankırıspor
Y.Malatyaspor
0-0
13:30
MS
Hatayspor
Kartalspor
1-0
13:30
MS
İnegölspor
Gümüşhanespor
0-0
13:30
MS
Pendikspor
Kırklarelispor
0-0
-
13:30
MS
Turgutluspor
Aydınspor 1923
1-1
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
13:30
MS
Altay
Bandırmaspor
0-0
-
13:30
MS
Ankaragücü
Körfez Iskenderunspor
1-0
13:30
MS
Eyüpspor
Alanyaspor
0-0
13:30
MS
Diyarbakır Diskispor
Ofspor
2-0
13:30
MS
Güngorenspor
Bozüyükspor
1-1
13:30
MS
Gölbaşıspor
Altınordu
0-1
13:30
MS
Nazilli Bld.
Bayrampasa
2-1
13:30
MS
Körfez Futbol
Tepecikspor
0-1
13:30
MS
Buğsaşspor
Pazarspor
1-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
13:30
MS
Kızılcabölükspor
Silivrispor
0-1
13:30
MS
Adıyamanspor
Bld. Bingölspor
0-0
-
13:30
MS
Ankara Demirspor
Ümraniyespor
0-0
13:30
MS
Payas Bld.
Bergama Bld.
0-0
13:30
MS
Siirtspor
Trabzon Kanuni
0-1
13:30
MS
Adliyespor
Fatih Karagümrük
0-2
13:30
MS
K.Maras Bld.Spor
Derince Bld.
1-0
-
13:30
MS
Beylerbeyi
Yeşil Bursa
0-0
13:30
MS
Sivas Dört EB
Tekirova Bld.
1-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
-
13:30
MS
Erzurum Bsb.Spor
Batman Petrolspor
2-0
-
13:30
MS
Manavgat Evrensekispor
Ünyespor
0-0
-
13:30
MS
Sakaryaspor
Y.Aksarayspor
0-0
-
13:30
MS
Elazig Bld.
Maltepespor
0-0
-
13:30
MS
Orhangazispor
Balcova Bld.
2-2
-
13:30
MS
Darıca G.Birligi
Çorum Bld.Spor
0-0
-
13:30
MS
Çıksalınspor
Sandikli Bld.
0-1
-
13:30
MS
Düzyurtspor
Bursa Nilüferspor
0-1
-
13:30
MS
Sancaktepe Bld.
Hacettepe
0-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
13:30
MS
Ayvalikgücü Bld.
Kayseri Sekerspor
1-0
13:30
MS
Arsinspor
Anadolu Üsküdar
1-2
13:30
MS
Erzincan Refahiyespor
Keçiörengücü
2-0
-
13:30
MS
1930 Bafraspor
Tuzlaspor
1-0
13:30
MS
Menemen Bld.
Kırıkhanspor
0-2
13:30
MS
Y.Yozgatspor
Kocaelispor
0-2
13:30
MS
Gölcükspor
Bld. Vanspor
0-1
-
13:30
MS
İstanbulspor
Y.Diyarbakırspor
0-0
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
17:30
MS
Videoton FC
Ferencváros
1-1
-
19:30
MS
Gyor
Haladas
0-1

08.12.2013 iddaa listesi, 08.12.2013 iddaa bülteni, 08.12.2013 maç skorları, 08.12.2013 iddaa oranları, 08.12.2013 maç programı ve 08.12.2013 iddaa programı